> Kosmetyka & Pielęgnacja włosów > Kraków

Makijaż permanentny PROMOCJA 400zł usta 450zł brwi w Kraków, Małopolskie sprżedam

Makijaż permanentny PROMOCJA 400zł usta 450zł brwi
Makijaż permanentny PROMOCJA 400zł usta 450zł brwi
Opis ogłoszenia:

Laureatka wielu wyróżnień za jakość i rzetelność
ZAPRASZA SERDECZNIE NA PROMOCJĘ MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
USTA – 400zł (zamiast 800zł)
BRWI – 450zł (zamiast 900zł)
606... pokaż numer JOANNA VIDADERM Rezerwacja telefoniczna 606... pokaż numer w trakcie zabiegu nie odbieram proszę o pozostawienie wiadomości lub ponowny kontakt.
Twórcą i producentem urządzenia do makijażu permanentnego ODED na którym pracuję jest Firma Szwedo Group s.c. Sposób działania tego sprzętu zapewnia najłagodniejszą i najefektywniejszą formę pigmentacji ust, brwi i kresek, gdzie korekta jest wyjątkiem a nie regułą.
ODED jest to urządzenie, które w odróżnieniu do urządzeń innych producentów, opiera się na pracy trzech igieł naprzemiennie wchodzących w skórę. Mniej poraniona skóra lepiej i szybciej się goi, co z kolei wpływa korzystnie na zachowanie pigmentu w skórze i eliminację zabiegów korekcyjnych. Kiedy wszystkie igły penetrują skórę jednocześnie, powoduje to jej szarpanie i większy ból. Przy pigmentacji delikatnej skóry np. ust lub okolic oczu, jest to aspekt bardzo ważny.
Dzięki zastosowaniu systemu 3-igłowej mikropigmentacji®, podczas wychodzenia igły z tkanki nie wytwarza się podciśnienie, które w urządzeniach jednoigłowych powoduje wyrzucenie pigmentu ze skóry. Przy zastosowaniu ODED® następuje natychmiastowa maksymalna aplikacja barwnika w skórę i wysoka czystość rysunku.
O pięknych, zmysłowych ustach marzy każda kobieta. Na szczęście taki efekt możesz teraz uzyskać w bardzo łatwy sposób! Dzięki makijażowi permanentnemu Twoje usta wydadzą się większe, pełniejsze i bardziej wyraziste. Możesz ponadto skorygować asymetrię lub nierówno zarysowany kontur swoich ust. Natomiast subtelne cieniowanie lub całkowite wypełnienie kolorem sprawi, że nie będziesz już potrzebować szminki, by Twoje usta zawsze wyglądały soczyście i ponętnie.
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA CIENIA
W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc zarysowaną brew. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Dodatkowo, aby brwi wyglądały realistycznie stosuje się metody cieniowania, np ombre. Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety. Makijaż permanentny brwi powinien być dokładnie dobrany w zależności od wieku i typu urody. Wpływa na samopoczucie i dodaje pewności siebie. Podczas zabiegu możemy zniwelować drobne niedoskonałości oraz pozwala zgubić asymetrie linii brwi. Makijaż permanentny może zatuszować również drobne blizny na brwiach. Sprawdza się również w przypadku ich braku.
Należy pamiętać, że makijaż permanentny brwi złuszcza się najszybciej z całego makijażu permanentnego. Jest zrobiony najlżej, żeby wyglądał jak najbardziej naturalnie i nie przypominał tatuażu, dlatego też zaleca się poprawę jego koloru już po około roku.
Wpływ na trwałość makijażu ma również użyty kolor. Im jaśniejszy barwnik, tym szybciej będzie potrzebna korekta.

Detale ogłoszenia: Makijaż permanentny PROMOCJA 400zł usta 450zł brwi
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kod pocztowy:30-044
Kategoria:Kosmetyka & Pielęgnacja włosów
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: