> Akcesoria komputerowe & Programy > Kraków

Modem z funkcją routera ZXV10 W300 w Kraków, Małopolskie sprżedam

Modem z funkcją routera ZXV10 W300
Modem z funkcją routera ZXV10 W300
Modem z funkcją routera ZXV10 W300
Opis ogłoszenia:

Modem z funkcją routera ZXV10 W300 od ZTE
Sprzedam używany ale w idealnym stanie modem ADSL z funkcją routera ZXV10 W300, który, zapewnia dostęp do internetu na terenach, gdzie nie ma kablówki.
Urządzenie ZTE ZXV10 W300 to kompilacja funkcjonalności klasycznego modemu ADSL oraz routera sieci bezprzewodowej. Modem podłączany jest przewodowo do gniazdka telefonicznego, za to komputery w utworzonej na bazie routera sieci lokalnej korzystają z bezprzewodowego dostępu do internetu. Ponadto model ZXV10 W300 ma wbudowane cztery porty LAN służące do kablowego podłączenia urządzeń, na przykład komputerów stacjonarnych. Za sprawą splitera, czyli rozdzielacza sygnału, można jednocześnie korzystać z linii telefonicznej i połączenia internetowego, co stanowi wygodne dla użytkowników rozwiązanie. W zestawie znajduje się kabel sieciowy oraz kable telefoniczne, dzięki czemu można swobodnie zbudować domową lub biurową sieć internetową z dostępem dla wielu urządzeń, takich jak notebooki, stacjonarne komputery czy tablety.
Sprzedaję urządzenie ponieważ w mojej lokalizacji pojawiła się możliwość użytkowania sieci bezprzewodowej. W komplecie jest również „podręcznik” dla użytkownika oraz płytka ( nie zrobiłam zdjęcia.
Cena: 50 zł (plus ewentualne koszty wysyłki). Możliwość osobistego odbioru w Krakowie. Telefon kontaktowy 604 062 569

Detale ogłoszenia: Modem z funkcją routera ZXV10 W300
Cena:5,010,300zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:Akcesoria komputerowe & Programy
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: