> Lokale & Posesje > Kraków

Lokal Kraków Stare Miasto, ul. Krasińskiego 1930rokbudowy, 2 990 PLN/m2 biuro  w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 18.15 m2
Cena za m2 2991 PLN / m2
Przeznaczenie biuro
Piętroparter
Liczba pięter 4
Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez właściciela.
Atrakcyjne lokale zlokalizowane w przyziemiu kamienicy na Al. Krasińskiego. Powierzchnia prezentowanego lokalu to 18,15 m2. Istnieje także możliwość łączenia lokali w większe. Budynek to modernistyczna, czteropiętrowa kamienica z lat 30-tych zlokalizowana w obrębie Starego Miasta - 650m od Zamku Królewskiego na Wawelu, 300m od bulwarów wiślanych oraz niespełna 1 km od Rynku Głównego.
W budynku zamontowana jest nowoczesna winda hydrauliczna. Doskonała lokalizacja wpływa na atrakcyjność oferty. W odległości do 220m znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz węzły przesiadkowe, co wpływa na doskonałą komunikację w każdym kierunku miasta. W kamienicy jest również możliwość wyjścia na podwórko, znajdujące się na tyłach obiektu. Każdy z lokali stanowi odrębną, pełną własność i posiada nr KW. Łazienki zostały zlokalizowane w częściach wspólnych dla tychże lokali. Części wspólne zostały wyposażone w instalację pod monitoring wewnętrzny. Każdy z lokali jest wykończony i gotowy do użytkowania. Na podłogach położone zostały płytki ceramiczne Villeroy & Boch. Wstawione zostały nowe okna drewniane, z nawietrzakami i szybami P4 oraz satynowymi klamkami. Każde pomieszczenie wyposażone jest w instalację internetową, telefoniczną, videofon, wentylację mechaniczną oraz drzwi wejściowe Porta.
Cena lokalu o powierzchni 18,15 m2 to 54 269 PLN (2 990 PLN/m2) plus cena za udział w częściach wspólnych 2 810 PLN - łącznie 57 079 PLN. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie lokali.
Konrad Szostek, tel. 601 595 759
ALTUM INVESTMENT SP. Z O.O. SP.K.

Detale ogłoszenia: Lokal Kraków Stare Miasto, ul. Krasińskiego 1930rokbudowy, 2 990 PLN/m2 biuro 
Cena:54,269zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: