> Lokale & Posesje > Kraków

Lokal Kraków Dębniki, ul. Kobierzyńska 6 pomieszczeń, parter, 2009 rok budowy , 37 PLN/ m2 handel i usługi  w Kraków, Małopolskie sprżedam

Lokal Kraków Dębniki, ul. Kobierzyńska 6 pomieszczeń, parter, 2009 rok budowy , 37 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 350 m2
Cena za m2 38 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Liczba pokoi 6 pomieszczeń
Piętro parter
Liczba pięter 2
LOKAL IDEALNY DLA BRANŻY INFORMATYCZNEJ, także z „WZ” na GABINETY LEKARSKIE / PRZEDSZKOLE.
Oferujemy na SPRZEDAŻ lub WYNAJEM lokal idealny dla BRANŻY INFORMATYCZNEJ (po drukarni i studiu grafiki, światłowód na posesji)), także z prawomocną decyzją „WZ” na GABINETY LEKARSKIE oraz na PRZEDSZKOLE, w wyjątkowej lokalizacji, w centrum Ruczaju w Krakowie.
Świetny dla branży komputerowej, reklamowej, na gabinety medyczne, stomatologiczne, rehabilitacyjne, kosmetyczne, szkołę, przedszkole, żłobek, handel, usługi itp. Lokal mieści się na parterze i częściowo na I piętrze wolnostojącego budynku z własnym ogrodem (można zainstalować plac zabaw) i parkingiem. Jest wykończony, posiada wszystkie media , teren jest ogrodzony, w cenie 5 miejsc postojowych i pylon reklamowy. Szczegóły pod tel. 602 75 15 76.
Lokal znajduje się w gęsto zaludnionej, intensywnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa, w centrum Nowego Ruczaju – w miejscu szczególnie atrakcyjnym dla prowadzenia działalności edukacyjnej lub medycznej. Doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Torfowa / Szuwarowa / Kobierzyńska stwarza ogromne możliwości dotarcia do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców okolicznych osiedli.
W pobliżu basen, korty tenisowe, klub fitness, stadnina koni, las. Naprzeciwko restauracja, przychodnia, szkoła, sklepy. Łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje). W odległości 1 km rozbudowuje się Kampus UJ oraz Krakowski Park Technologiczny. Obiekt „Torfowa4business” położony jest 6 km od historycznego Starego Miasta, 2,5 km od głównej trasy wylotowej z Krakowa w kierunku Zakopanego oraz od południowej obwodnicy Krakowa (A4).
Lokal o powierzchni 350 m2 jest całkowicie wykończony, 225 m2 mieści się na parterze, a 125 m2 na I piętrze budynku. Składa się z hali open space o pow. 137 m2 do dowolnej aranżacji i 5 niezależnych pomieszczeń, obszernego holu, kuchni i 2 łazienek (umeblowane i wyposażone). Posiada 2 niezależne wejścia z zewnątrz – oba z podjazdami dla osób niepełnosprawnych.
Lokal znajduje się w wolnostojącym obiekcie wykończonym w wysokim standardzie o łącznej powierzchni użytkowej 730 m2 , usytuowanym na działce o powierzchni 10,63 a. Budynek jest reprezentacyjny, wykonany w technologii tradycyjnej (szkielet żelbetowy z wypełnieniem ceramicznym). Generuje bardzo niskie koszty eksploatacji. Dostępne są wszystkie media:
prąd (67 kW), gaz, woda, kanalizacja, internet (światłowód na posesji), alarm z całodobowym monitoringiem, domofon. Teren działki jest solidnie ogrodzony (szeroka brama wjazdowa sterowana na pilota). Obiekt posiada własny parking i ogród, a także dobrze widoczny, wysoki pylon reklamowy.
Więcej informacji na stronie: www.torfowa4.pl
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!
0% prowizji od kupującego!
Kontakt:
tel. kom. 602 75 15 76
urszula.chmiel@gmail.com

Detale ogłoszenia: Lokal Kraków Dębniki, ul. Kobierzyńska 6 pomieszczeń, parter, 2009 rok budowy , 37 PLN/ m2 handel i usługi 
Cena:13,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: