> Wille & Domki szeregowe > Kraków

Bliźniak 125 m2 Raciborsko 507774706 w Kraków, Małopolskie sprżedam

Bliźniak 125 m2 Raciborsko 507774706
Bliźniak 125 m2 Raciborsko 507774706
Bliźniak 125 m2 Raciborsko 507774706
Opis ogłoszenia:

Opis oferty
Dom w zabudowie bliźniaczej (125 m2) położony w malowniczej miejscowości Raciborsko (gm. Wieliczka) usytuowany na działce o powierzchni 354 m2 na osiedlu nowych domków jednorodzinnych.
W domu można wyszczególnić dwa poziomy:
Na parterze znajdują się: salon z kominkiem i wyjściem na patio, pokój stołowy z wyjściem na ogród, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz garaż na jeden samochód z pomieszczeniem gospodarczym, ocieplony i ogrzewany, z wentylacją wymuszoną, wyposażony w sterowane elektronicznie bramy z zabezpieczeniami.
Piętro tworzą: trzy sypialnie, jedna łazienka, przedpokój. Dom posiada duży balkon oraz piękny taras.
Wyposażenie domu (m.in stolarka okienna, drzwiowa, wyposażenie łazienki) wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ciepła woda użytkowa ogrzewana systemem kolektorów słonecznych, jedynie pomocniczo piecem gazowym (zbiornik 300 l). Kominek z płaszczem wodnym połączony z instalacją ogrzewania domu. Ogrzewanie podłogowe, rozbudowany system oczyszczania i zmiękczania wody bieżącej z możliwością podłączenia kompresora ciśnienia wody. Ponadstandardowe ocieplenie domu wełną mineralną (strych). Instalacja odgromowa. Liczniki gazu, prądu i wody znajdują się poza domem przy ulicy osiedlowej.
Dom wyposażony we wszystkie podstawowe instalacje, również klimatyzacyjną i alarmową (rozbudowane na indywidualne zlecenie) oraz video-domofonową (montaż). Na uwagę zasługuje również obecność rolet antywłamaniowych we wszystkich oknach oraz znakomitych antywłamaniowych drzwi zewnętrznych.
Dom jest aktualnie na etapie robót wykończeniowych wewnętrznych (pozostała do wykonania zabudowa kominka oraz wykończenie podłogi drewnianej w pokoju z kominkiem). Na zewnątrz do urządzenia pozostało otoczenie domu i ogrodzenie.
Dodatkowym atutem jest lokalizacja widok z domu roztacza się na przepiękną panoramę jeziora Dobczyckiego i Tatr, odpowiednia dla najbardziej wymagających osób. Ponadto to bardo dobry dojazd do Krakowa, do Wieliczki około 10 minut. Funkcjonuje komunikacja zbiorowa, co około 15 minut do Wieliczki, co około 1 godzinę do Krakowa. Dojazd asfaltowy. Drogi osiedlowe również asfaltowe.
CENA DO NEGOCJACJI !!!

Detale ogłoszenia: Bliźniak 125 m2 Raciborsko 507774706
Cena:450,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:Wille & Domki szeregowe
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: